II Miejsce Młodzików w turnieju Piast Cup 2020

Młodzicy (U-13) zajęli II miejsce w silnie obsadzonym turnieju Piast Cup 2020! Jak już informowaliśmy, w weekend na obiektach sportowych w Swarzędzu podopieczni trenera Andrzeja Stefańskiego zwyciężyli w pierwszej fazie turnieju i awansowali do “Ligi Mistrzów”, gdzie zmierzyli się ze zwycięzcami poszczególnych grup.

W finale, nasi zawodnicy zaprezentowali się wyśmienicie pokonując drużyny ELPA Święciechowa (2:1), zremisowali z Stellą Luboń (1:1), a w ostatnim meczu turnieju ulegliśmy zwycięzcom zawodów Unii Swarzędz (0:5). Zawodnikiem turnieju został wybrany Patryk Welke, a wyróżnienie otrzymał Cyprian Kuszak.

Gratulujmy wszystkim zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu kolejnego znaczącego sukcesu!