Intensywny weekend Akademii

Aktywny weekend młodzieży Pelikana Niechanowo

Po długiej przerwie spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi do rozgrywek ligowych wrócili młodzi piłkarze Akademii Pelikan Niechanowo.

Akademia Pelikan Niechanowo- Błękitni Owińska 4:3 (wynik do przerwy 3:3) ( strzelcy Alan Staszkiewicz, Jakub Dąbrowski, Kuba Kubacki, Łukasz Łączyński)

W 1 połowie nasz zespół przeważał i prowadził grę. W pierwszej części zawodnicy Zbigniewa Kościańskiego mieli 11 sytuacji sam na sam z bramkarzem i tylko 3 wpadły, w drugiej połowie gra się wyrównała, ale my byliśmy bliżej strzelenia bramki.
Niesamowita walka do końca i determinacja spowodowały, że bramkę strzeliliśmy w doliczonym czasie. Świetnie wybiegany mecz i chęć wygrania zrobiły wynik. Pochwała dla całej drużyny.

AP Chempions Poznań – Pelikan Niechanowo 9:1 ( strzelec Mateusz Kozanecki)

Wracając po przerwie lockdownowej Orlicy Akademii Pelikan Niechanowo pojechali na mecz do Poznania aby tam zmierzyć się z silną ekipą AP Champions.
Rywal z Poznania okazał się mocniejszy w aspekcie technicznym i miał bardzo dobrego bramkarza, który mimo wielu prób nie dał się pokonać.

Huragan Pobiedziska – Akademia Pelikan Niechanowo.

Do rywalizacji po covidowej pauzie wrócili również Młodzicy prowadzeni przez Andrzeja Stefańskiego. Dziś przyszło zmierzyć im się z rówieśnikami z Pobiedzisk.
Nasza młodzież przeważała w większości spotkania, czego efektem było prowadzenie po pierwszej połowie 2:1.
Druga odsłona meczu to mimo dominacji gol dla gospodarzy. I wraz z końcowym gwizdkiem do protokołu meczowego arbiter wspisał 2:2.
Bramki dla Pelikana 2x Welke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *