Trampkarze po turnieju w Jarocinie

Od środy 1 lipca do soboty 4 lipca zespół Trampkarzy przebywał w Jarocinie na ogólnopolskim turnieju Jarocin CUP 2020. W zmaganiach rocznik 2006 wzięło udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy: Grupa A – GLKS Pelikan Niechanowo, K.S. Iskra Kochlice, KS Wilanów, Tajfun JarMet Jartypory oraz Grupa B – WKS Śląsk Wrocław, GKS Trzcinica, KS Małapanew Ozimek, UKS Akademia Talentów Krotoszyn.

W zawodach, podopieczni Zbigniewa Kościańskiego zanotowali 3 porażki i 2 zwycięstwa. Niezwykle zacięte boje toczyli z grupowym rywalem drużyną
Tajfun Jar Met Jartypory (woj. mazowieckie), którą Pelikan pokonał dwukrotnie: 3:2 (faza grupowa) i 3:3 k. 8:7 (faza pucharowa).
Szkoda nie wykorzystanych szans i porażki w półfinale (0:2) z drużyną KS Małapanew Ozimek (woj. opolskie). W całym turnieju nasz zespół prezentował się nieźle, wyróżniając się dobrą organizacją gry, a ponadto do “11” turnieju wybrany został Maks Śrama.
Warto zaznaczyć, że młodzież Pelikana na każdym meczu głośno wspierała grupa miejscowych kibiców.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom Akademii Pelikan Niechanowo jak i sztabowi szkoleniowemu gratulujemy udanych zawodów, zaangażowania i prawdziwie godnej postawy podczas całego turnieju .

Podziękowania należą się Rodzicom, bez których pomocy wyjazd nie był by możliwy oraz dla Pana Bartosza Zycha pełniącego rolę kierownika zespołu (zapewne nie po raz ostatni).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *