Trampkarze po turnieju w Jarocinie

Od środy 1 lipca do soboty 4 lipca zespół Trampkarzy przebywał w Jarocinie na ogólnopolskim turnieju Jarocin CUP 2020. W zmaganiach rocznik 2006 wzięło udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy: Grupa A – GLKS Pelikan Niechanowo, K.S. Iskra Kochlice, KS Wilanów, Tajfun JarMet Jartypory oraz Grupa B – WKS Śląsk Wrocław, GKS Trzcinica, KS Małapanew Ozimek, UKS Akademia Talentów Krotoszyn.

W zawodach, podopieczni Zbigniewa Kościańskiego zanotowali 3 porażki i 2 zwycięstwa. Niezwykle zacięte boje toczyli z grupowym rywalem drużyną
Tajfun Jar Met Jartypory (woj. mazowieckie), którą Pelikan pokonał dwukrotnie: 3:2 (faza grupowa) i 3:3 k. 8:7 (faza pucharowa).
Szkoda nie wykorzystanych szans i porażki w półfinale (0:2) z drużyną KS Małapanew Ozimek (woj. opolskie). W całym turnieju nasz zespół prezentował się nieźle, wyróżniając się dobrą organizacją gry, a ponadto do “11” turnieju wybrany został Maks Śrama.
Warto zaznaczyć, że młodzież Pelikana na każdym meczu głośno wspierała grupa miejscowych kibiców.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom Akademii Pelikan Niechanowo jak i sztabowi szkoleniowemu gratulujemy udanych zawodów, zaangażowania i prawdziwie godnej postawy podczas całego turnieju .

Podziękowania należą się Rodzicom, bez których pomocy wyjazd nie był by możliwy oraz dla Pana Bartosza Zycha pełniącego rolę kierownika zespołu (zapewne nie po raz ostatni).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *