Dobrze wiedzieć

Często zadawane pytania

Co dziecko powinno mieć ze sobą na treningu i jak powinno być ubrane?
Dzieci mogą przyjechać na trening już przebrane lub skorzystać z możliwości przebrania w szatni. Ubranie zależy od warunków atmosferycznych. Przede wszystkim, powinno składać się z koszulki, spodenek i obuwia piłkarskiego. W przypadku deszczu lub chłodu po treningu, należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres). Napoje zapewnia Akademia.
Czy jestem zobowiązany do zakupu stroju sportowego z emblematami Akademii?
Rodzic nie ma takiego obowiązku, jednak jednolite stroje wpływają na wizerunek drużyny przy okazji wspólnych wyjść i wyjazdów oraz mają wpływ na integrację grupy. Naszych zawodnikom oferujemy sprzęt sportowy Akademii w atrakcyjnych cenach.
Czy muszę zapłacić składkę, jeśli dziecko zrezygnuje po pierwszym treningu?
Nie, umożliwiamy trenowanie przez pierwsze 14 dni bez opłat, później należy się zdecydować czy dziecko kontynuuje treningi czy nie. Jeżeli tak to należy wypełnić formularze i uiścić składkę.
Czy Akademia organizuje obozy sportowe?
Tak, organizujemy letnie obozy piłkarskie dla dzieci od 10 roku życia. Zazwyczaj zgrupowania trwają 6-9 dni. W trakcie wyjazdów dużo trenujemy ale zapewniamy również masę innych atrakcji. Dotychczas nasze obozy odbywały się w Łebie i w Wieliczce. Dla młodszych dzieci organizujemy również półkolonie.
Instagram
Facebook
Kontakt
  • Akademia Pelikan Niechanowo
  • ul. Brzozowa 1, 62-220 Niechanowo


© Copyright 2019 Akademia Pelikan Niechanowo

Website designed by Liber Media