Regulamin

Gminny Ludowy Klub Sportowy Pelikan z siedzibą w Niechanowie (Akademia Pelikan Niechanowo) organizuje treningi piłkarskie, turnieje, wycieczki, obozy dla zawodniczek i zawodników. Ponadto uczestniczymy w współzawodnictwie sportowym w tym w oficjalnych rozgrywkach piłkarskich. Przedmioty w naszej kolekcji są oryginalne, nie będące kopiami, bądź replikami. Dodatkowych informacji udzielamy na życzenie Klienta.

Zamówienie

Akceptujemy zamówienia złożone za pośrednictwem formularza zamówień poprzez stronę internetową. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu. Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z Klientem  w celu określenia indywidualnych kosztów transportu, zależnych od gabarytów, jak i miejsca dostarczenia.  Ustalenia dotyczące kosztu transportu, dokładnego adresu dostarczenia przesyłki oraz terminie realizacji są finalnym etapem złożenia zamówienia. Po akceptacji Klienta oraz dokonania zapłaty przystępujemy do realizacji zamówienia.

Płatność

Ceny produktów przedstawiane są w walucie PLN. Płatności dokonać można przelewem na odpowiedni rachunek bankowy, payU, bądź gotówką w przypadku odbioru osobistego.

Dostawa

Zamówione przedmioty dostarczane są do Klientów przesyłką pocztową lub kurierską. Realizacja zamówienia trwa 14 dni roboczych na terenie Polski. Dostawa do innych krajów Unii Europejskiej 2-4 tygodni. Każda przesyłka jest starannie zabezpieczona oraz ubezpieczona do jej pełnej wartości. Dostarczony produkt należy rozpakować oraz sprawdzić jego stan w obecności kuriera. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń prosimy niezwłocznie spisać odpowiednie oświadczenie. W innym razie nie  odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia przesyłki w trakcie dostawy.
Istnieje również możliwość  osobistego odbioru w naszej siedzibie (ul. Brzozowa 1 w Niechanowie), po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Polityka zwrotów i reklamacji

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru lub anulowania usługi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przedmiotu lub zamówienia usługi składając odpowiednie oświadczenie na piśmie. W takim przypadku prosimy o przesłanie na adres mailowy biuro@pelikanniechanowo.pl
  wypełnionego formularza odstąpienia od umowy (dostępny: tutaj). Zwracany produkt należy przesłać  w odpowiednio zabezpieczonej oraz w pełni ubezpieczonej przesyłce. Do przesyłki dołączyć należy podpisany formularz odstąpienia od umowy. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest otrzymanie zakupionego przedmiotu w stanie niezmienionym. Koszt transportu przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący. Zwrot kwoty zgodnej z zamówieniem pomniejszony o koszt transportu nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Towary, które zostały przez Sprzedawcę przygotowane na indywidualne zamówienie Klienta nie podlegają zwrotowi.

Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883) zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskiwanych danych osobowych podczas korzystania ze strony internetowej akademia.pelikanniechanowo.pl oraz składania zamówień za jej pośrednictwem. Zgodnie z ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych do celów marketingowych i ewidencyjnych, wyłącznie na potrzeby akademia.pelikanniechanowo.pl. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Instagram
Facebook
Kontakt
  • Akademia Pelikan Niechanowo
  • ul. Brzozowa 1, 62-220 Niechanowo


© Copyright 2019 Akademia Pelikan Niechanowo

Website designed by Liber Media