Akademia Pelikan na meczu Kolejorza

W niedzielę 10 listopada nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w meczu 15 kolejki PKO BP Ekstraklasa pomiędzy Lechem Poznań a Koroną Kielce. Ponad 50 zawodników oraz opiekunowie dopingowali Kolejorza w ramach programu „Kibicuj z klasą”. Inicjatywa Lecha Poznań umożliwia darmowy wstęp na mecz ligowy grupom zorganizowanym składającym się z dzieci i młodzieży do 16 roku życia. Niestety mimo wsparcia 22 tysięcznej rzeszy świetnie dopingujących kibiców poznaniacy tylko zremisowali z Koroną Kielce 0:0.

Nie był to pierwszy grupowy wyjazd Akademii na mecz Lecha w ramach programu „Kibicuj z Klasą”. Ponadto w czerwcu b.r. młodzieżowcy zwiedzali stadion przy ul. Bułgarskiej wraz z Legendą poznańskiego Lecha Jarosławem Araszkiewiczem, a podczas obozu przygotowawczego w Wieliczce w sierpniu dopingowaliśmy w meczu ekstraklasy Cracovię Kraków i Arkę Gdynia. Wszystkie organizowane przez Akademię Pelikana atrakcje mają na celu m. in. integrację zawodników trenujących w naszym klubie, są też dodatkiem do treningów i zawodów piłkarskich w których uczestniczymy.

Klub pragnie podziękować Panu Stanisławowi Mazurkowi właścicielowi firmy „Transstach” z Niechanowa za wsparcie organizacji wyjazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram
Facebook
Kontakt
  • Akademia Pelikan Niechanowo
  • ul. Brzozowa 1, 62-220 Niechanowo


© Copyright 2019 Akademia Pelikan Niechanowo

Website designed by Liber Media