Młodzicy (U-13) 💚 z awansem do 2 Ligi

W sobotnie, gorące popołudnie drużyna Młodzika (U-13) 💚 prowadzona przez trenera Zbyszka rozgrywała mecz na Plantach z Lechitą Kłecko 🏃💪

Stawką tego meczu był awans do wyższej ligi rozgrywkowej. Od początku spotkania obie drużyny starały się grać efektownie i ofensywnie, co mogło podobać się licznie zebranym na trybunach kibicom. Zespół z Kłecka chciał się zrewanżować za przegraną na własnym boisku, natomiast Pelikan chciał podtrzymać znakomitą passę 8️⃣ kolejnych zwycięstw w lidze. Wynik do przerwy 2:2 w pełni oddaje przebieg meczu, było widać, że grały przeciwko sobie dwie najlepsze drużyny w lidze. Druga połowa to już zwiększająca się przewaga drużyny z Niechanowa czego efektem były strzelone dwie bramki. Gorąco było nie tylko na boisku, ale również na trybunach, gdzie głośny doping kibiców obu drużyn był słyszalny przez cały mecz ⚽✅

Po końcowym gwizdku mogliśmy obejrzeć efektowną oprawę muzyczną i wizualną przygotowaną przez najwierniejszych kibiców drużyny Pelikana 🎆🎇🟢⚫

💚Młodzik (U-13)
🏆Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
🔚Pelikan Niechanowo 🆚 Lechita Kłecko 4:2
⚽Mateusz Kozanecki
⚽Mikołaj Podrzycki
⚽Mikołaj Wietrzychowski
⚽Patryk Błachowiak

Wynik końcowy 4:2 dla drużyny z Niechanowa jest kolejnym 9️⃣ zwycięstwem Pelikana w lidze. Brawo dla drużyny i rodziców, którzy w każdym meczu wspierają głośnym dopingiem zawodników z różanej gminy 📣🔝🌹