Trampkarz (U-14) 💚: Mieszko Gniezno II 3:0 Pelikan Niechanowo

🟢⚫W 🔟 kolejce ligowej drużyna Trampkarza (U-14) 💚 mierzyła się na wyjeździe z liderem rozgrywek – Mieszkiem Gniezno II ⚽🏃

Przeciwnik odniósł w lidze tylko jedną porażkę i to była przegrana w Niechanowie w stosunku 4:9. Od początku młoda drużyna Pelikana starała się atakować, ale niestety stwarzane sytuacje nie przynosily efektu bramkowego. Niestety, później z każdą minutą gospodarze zaczęli przeważać, czego efektem były strzelone 3️⃣ bramki w pierwszej części meczu. Druga połowa to już wyrównana gra, gdzie ponownie zespół z Niechanowa mogł strzelić bramkę, ale niestety w tym meczu skuteczność nie była najmocniejszą stroną. Mecz mógł się podobać kibicom, efektowne akcje i dużo walki z obu stron. Drużyna Pelikana zostawiła pozytywne wrażenie. Gratulujemy przeciwnikowi wygranej i prawie przesądzonego awansu❌🏃✊

Teraz nasz zespół czeka mecz derbowy w niedzielę na Plantach o godz. 11:00, przeciwko Vitcovii Witkowo. Serdecznie zapraszamy na mecz🤝👋