Podsumowanie FERII z Akademią Pelikan

Zakończyliśmy niezwykle intensywny okres treningowy dla naszych drużyn młodzieżowych. Wykorzystując zimową przerwę wakacyjną, nasza Akademia zorganizowała obozy dochodzeniowe, które miały na celu optymalne przygotowanie młodych zawodników do sezonu piłkarskiego. Zajęcia prowadziliśmy na obiektach sportowych w Niechanowie oraz Cielimowie. Trenerzy w pełni zrealizowali założony plan treningowy. Zawodnicy odbyli treningi techniczne, siłowe czy kształtujące wydolność. Łącznie w okresie ferii przepracowaliśmy ponad 60 godzin!

Trampkarze dodatkowo swoje przygotowania zwieńczyli dwoma meczami kontrolnymi. Pierwsze spotkanie podopieczni Zbigniewa Kościańskiego rozegrali na obiekcie typu Orlik we Wrześni z zespołem Szkółki Piłkarskiej FOX. Spotkanie miało charakter typowo treningowy i zakończyło się wynikiem 11:9 dla gospodarzy. Podsumowaniem przygotowań wakacyjnych zespołu był sparing z drużyną Pogoni Mogilno rozegrany w sobotę 8 lutego na pełnowymiarowym boisku w Mogilnie. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli zawodnicy z Niechanowo, którzy wygrali 6:2 (1:2).

Serdecznie dziękujemy sztabom trenerskim za sprawne i profesjonalne prowadzenie zajęć, Rodzicom zawodników za pomoc w organizacji, a Piłkarzom za zaangażowanie i wysoką frekwencję na treningach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram
Facebook
Kontakt
  • Akademia Pelikan Niechanowo
  • ul. Brzozowa 1, 62-220 Niechanowo


© Copyright 2019 Akademia Pelikan Niechanowo

Website designed by Liber Media