Trampkarz (U-14) 💚: MKS Trzemeszno 3:2 Pelikan Niechanowo

🟢⚫W 3️⃣ kolejce ligowej drużyna Trampkarza (U-14) 💚mierzyła się na wyjeździe z drużyną MKS Trzemeszno🏃‍♂️🦾

Drużyna Pelikana nie spodziewała się tak ciężkiego meczu. Przeciwnik od początku narzucił nam swój styl gry. Niestety ten mecz nie układał się po myśli naszego zespołu, dużo strat w środkowej strefie boiska, ale mimo to na 5 minut przed końcem meczu drużyna z Niechanowa prowadziła 2:1, żeby w ostatnich minutach stracić 2 bramki i przegrać cały mecz 3:2 Ciężko przepracowany obóz dochodzeniowy (w tym rozegranie 3 meczów ligowych w ciągu 8 dni) niestety spowodował znaczny ubytek sił w końcówce meczu. Drużynie z Trzemeszna gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w lidze❌🥅🤝

💚Trampkarz (U-14)
🏆Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
🔚MKS Trzemeszno 🆚 Pelikan Niechanowo 3:2
⚽⚽Mikołaj Wietrzychowski

🔜Teraz drużynę Trampkarzy czeka pauza, a następny mecz zagrają 9 września o godz.10:00 na Plantach. Przeciwnikiem będzie drużyna Mieszko Gniezno II 👋