Turniej Bzyki Cup w Żninie z udziałem Młodzików

W sobotę 29 lutego Młodzicy Akademii Pelikan udali się na turniej Bzyki CUP do Żnina. W zawodach poza naszym zespołem wystąpiły drużyny: gospodarze Bzyki Żnin, Notecianki Pakość, Dwunastki Włocławek, Juniora Nakło oraz grupowi rywale Pelikana: Sparta Janowiec, SP 6 Inowrocław oraz Pogoń Mogilno. Niestety pechowe porażki z Pogonią Mogilno (0:1) i SP 6 Inowrocław (0:1) oraz remis ze Sparta Janowiec (0:0) spowodowały, że nie liczyliśmy się w walce o czołowe miejsca. W kolejnych meczach decydujących o miejscach 5-8, lekko podłamana drużyna Młodzików niestety przegrała z Bzykami Żnin 1:2 i Dwunastką Włocławek 0:2.

Nie był to najlepszy turniej w wykonaniu zielono czarnych, którym ewidentnie brakowało skuteczności. Mierząca w podium turnieju nasza drużyna, po słabym początku w drugiej części zawodów spuściła nieco z tonu.

Przypomnijmy, że drużyna Młodzików (U-12) występuje w oficjalnej lidze piłkarskiej organizowanej przez WZPN. Już za miesiąc odbędą się pierwsze zawody ligowe, do których drużyna z Niechanowa pod wodzą trenera Andrzeja Stefańskiego traktuje priorytetowo i pilnie się przygotowuje.

Jeżeli chcesz wstąpić w szeregi tego lub innych zespołów trenujących w naszym klubie to zapraszamy serdecznie. Nabór 2020 trwa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram
Facebook
Kontakt
  • Akademia Pelikan Niechanowo
  • ul. Brzozowa 1, 62-220 Niechanowo


© Copyright 2019 Akademia Pelikan Niechanowo

Website designed by Liber Media